Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Budwity

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Wielowieś

Wielowieś(Budwity + 18 km)

97 000 zł1 109 m² 87,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane o powierzchni 1109 m , położone w spokojnej części wsi Wielowieś (gmina Zalewo, powiat iławski). To miejsce dla ludzi ceniących spokój i ciszę działki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Dzierzgoń(Budwity + 21 km)

235 000 zł65,05 m² 3 612,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie położone w spokojnej części Dzierzgonia, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej oraz pełnej infrastruktury. W niedalekiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 422 m² 52,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości Na sprzedaż działka nr 355/6 położona w miejscowości Liwa, gmina Miłomłyn, powiat ostródzki (mazury Zachodnie). Podstawowe informacje: powierzchnia działki: 3422.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kalnik

Kalnik(Budwity + 14 km)

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni całkowitej 160,42 m, położony na działce 1500 m w miejscowości Kalnik koło Morąga. To propozycja dla osób, które chcą dokończyć budowę według.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Rogowo

Rogowo(Budwity + 24 km)

107 940 zł1 028 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta: na sprzedaż działka nr 163/17 o powierzchni 1028 m , położona w Rogowie, w kameralnej inwestycji Rogowskie Wzgórza. Lokalizacja: rogowo, gmina Pasłęk miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Małachowskiego

Miłomłyn(Budwity + 22 km)

395 000 zł228 m² 1 732,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym - Miłomłyn, ul. Małchowskiego, działka nr 725 - 665 m 900 metrów od plaży! Idealne miejsce do zamieszkania lub jako inwestycja! Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Pasłęk

Pasłęk(Budwity + 15 km)

1 500 000 zł350 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 446 m²

Przestronny, funkcjonalny dom z tarasem, poddaszem użytk. idealnym na wynajem/pensjonat z 6 pokojami, z oddzielnym wejściem. Położony w urokliwej wsi Jelonki koło Pasłęka, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wielowieś

Wielowieś(Budwity + 18 km)

390 000 zł3 008 m² 129,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 3008 m nad jeziorem blisko linii brzegowej, warmia Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3008 m , z wygodnym dojściem do Jeziora Jaśkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Warkałki

Warkałki(Budwity + 25 km)

3 600 000 zł240 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Wyjątkowa agroturystyka W sercu natury | prywatne jeziorko | 2,1 ha | gotowy biznes Na sprzedaż unikatowa nieruchomość agroturystyczna położona w miejscowości Warkałki, gmina Miłakowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brudzędy

Brudzędy(Budwity + 20 km)

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom wolnostojący w Brudzędach, budynki gospodarcze, siedlisko, działka rolna 1,25ha. Działka zadbana. Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Budwity

Budwity,warmińsko-mazurskie

109 000 zł47 m² 2 334,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie do remontu w malowniczej miejscowości Budwity nad jeziorem Piniewo, gmina Małdyty. Nieruchomość znajduje się na parterze w bloku i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Budwity

Budwity,warmińsko-mazurskie

325 000 zł64 m² 5 078,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Witam. Oferuję Państwu duże przytulne mieszkanie zlokalizowane w malowniczo położonej wsi Budwity, gm. Małdyty, powiecie ostródzkim. Mieszkanie 64 m2, 3 pokoje, słoneczne, rozkładowe, oddzielna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij